Київ, пр-т., Юрія Гагаріна 2/35 оф.166

SSI УкраЇна

HEAD Swimming, Mares, SSI

SSI (Scuba Schools International) була заснована в 1970 році, як спеціальна програма навчання дайверів і інструкторів у всьому світі. З тих пір SSI налічує понад 30 регіональних центрів, 2800 дайв центрів в 110 країнах світу, навчальні матеріали доступні на 30 мовах.
Чому SSI? Навчання дайвінгу – це одночасно і наука і мистецтво.
Крім цього, такі вже буденні речі, як компенсатор плавучості, візуальна перевірка балонів і резервна другий ступінь ( «октопус»), були вперше запропоновані і використані саме SSI.
Ще одним нововведенням SSI стала інтерактивна система навчання. Крім текстового матеріалу, студенти переглядають відеоматеріали, працюють в он-і оффлайн зошитах, що робить процес навчання не тільки ефективним, але й цікавим.
Вивченням теорії студенти-дайвери займаються самостійно, тоді як основне завдання інструктора – сформувати у них практичні навички занурення. Тут потрібно відзначити головну філософію школи, відображену в гранях діаманта.
SSI Diver Diamond – це діамант з чотирма гранями: знання, навички, спорядження і досвід. Інструктори SSI вибудовують принцип роботи в воді таким чином, щоб багаторазове повторення кожного руху і дії переростало у учнів в справжній навик.
З 1 червня 2010 року, SSI є одним з небагатьох навчальних агентств, чиї курси сертифіковані міжнародним стандартом ISO. Будучи співзасновником RSTC (Recreational Scuba Training Council), федерація гарантує, що її сертифікати відповідає найвищим стандартам індустрії навчання дайвінгу.
Цифрова революція SSI
«Рукописи не горять», писав Михайло Булгаков. Хоча в наш час з цим висловлюванням великого письменника багато могли б посперечатися. З часів еволюції електронних книг, люди менше використовують друковані видання, все більше віддаючи перевагу візуалізації.
Інтерактивне освіту SSI має на увазі наявність навчальних матеріалів онлайн і оффлайн режимі, які завжди під рукою – 24/7. Проста навігація в додатку, його адаптивність під кожен гаджет і операційну систему, дозволяє студентам вивчати короткі відеоролики, проходити тести з прочитаного матеріалу в будь-який зручний час, де б вони не знаходилися. Завдяки цій програмі студент сам визначає свій темп навчання. Крім того, при оновленні матеріалів курсу в програмі він оновлюється автоматично.
Також додаток SSI стає віртуальним кабінетом дайвера, де він залишає замітки, розміщує фотографії, інформацію про спорядженні, а також веде журнал занурень (логбук). Цифровий логбук дає можливість миттєво отримувати координати точок скоєних занурень, дозволяє інструкторові ставити цифровий підпис в логбуке і ділитися своїми зануреннями в соціальних мережах.
У цифровому вигляді записуються:
– Кількість занурень
– Місця занурень
– Тип і глибина занурень
– Тривалість занурень
– Температурні умови
– Інші сертифікати дайвера
– Партнерів із занурення
Ваш сертифікат завжди під рукою
Більше ніяких пластикових карток (C-Card) втрачених з минулої поїздки на дайвінг. Всі, хто проходить курс навчання, отримують цифровий сертифікат (D-Card). Ви просто не зможете залишити або забути його будинку – тепер він завжди у вашому смартфоні або в особистому кабінеті на сайті SSI.
Як почати займатися дайвінгом?
Все починається з малого і першим кроком в новий світ пригод для вас буде отримання сертифіката Open Water Diver. Даний курс, являє собою індивідуальне навчання в поєднанні з практичними заняттями у відкритій і закритій воді. Завдання курсу полягає в тому, щоб дайвер дійсно комфортно відчув себе в воді, і відпрацював до автоматизму необхідні йому для цього навички.
Наступний крок в навчанні, що є головною відмінністю SSI від інших шкіл полягає в тому, що ви підвищуєте свій рівень кваліфікації за рахунок проходження спеціалізованих програм по вашому переваги. На вибір SSI пропонує наступні спеціалізації.
Після завершення кожного з спецкурсів, ви отримаєте сертифікат за обраною спеціалізацією. Завершивши будь-які два спеціалізованих курсу SSI, які вас цікавлять і, зареєструвавши 12 занурень у відкритій воді, ви автоматично отримаєте рейтинг визнання досвіду SSI Speciality Diver разом зі своїми сертифікатами за обраними спеціальностями.
SSI Advanced Open Water Diver – наступний рівень кваліфікації на шляху до того, щоб стати SSI Master Diver. Він включає в себе чотири спеціалізації SSI на вибір і 24 занурення у відкритій воді.
Після отримання сертифіката Advanced Open Water Diver вас важко буде назвати новачком в дайвінг. Якщо дайвінг захопив вас на стільки, що ви не уявляєте свого життя без нього або готові працювати в цій сфері, тоді спецкурс SSI Dive Guide саме для вас. З його допомогою, ви отримаєте навики і досвід, необхідні для безпечного супроводу груп дайверів і зможете працювати в дайв-центрах SSI по всьому світу без необхідності проходження курсу інструктора.
Сертифікат SSI Master Diver – це вершина вашої рекреаційної дайверской кар’єри. Досягти уровеня кваліфікації Master Diver ви зможете за рахунок проходження чотирьох спецкурсів SSI і спецкурсу SSI Diver Stress & Rescue. Завершивши п’ять спеціальних курсів і, зареєструвавши 50 занурень у відкритій воді, ви автоматично отримаєте рейтинг визнання SSI Master Diver.
Почніть захоплюючу кар’єру в якості дайв професіонала SSI вже сьогодні, а спорядження Mares забезпечить при цьому максимальний комфорт!

Телефон : +380504119426

Адреса: Київ, пр-т., Юрія Гагаріна 2/35 оф.166

Сайт: https://www.facebook.com/maresukraine/