GPA student CUP – 8.03

1-й Міжнародний Кубок GPA серед студентів (bodybuilding, mens physigque, bikini) – 8 березня

Купити квиток

Електронний квиток на NABBA Ukraine CUP і GPA student International Cup дає право на безкоштовний вхід на виставки АктівСпорт і БайкЕкспо 8 березня 2019 р. 

Квиток на NABBA Ukraine CUP і GPA student International Cup можна буде придбати і безпосередньо при вході в зал бодібілдингу, що знаходиться на території Міжнародного виставкового центру, але в цьому випадку, додатково знадобиться придбати квиток на виставки АктивСпорт і БайкЕкспо за 70 грн в касах Міжнародного Виставкового Центру.

Для нас велика честь провести великий міжнародний захід в Україні. Ми раді вітати вас в World CUP 2019 WFF / GPA World CUP.
Ми зробимо все, що в наших силах, щоб зробити цю подію великим успіхом для всіх націй і всіх спортсменів. Місто Київ – чудове місце, яке ідеально підходить для цього заходу.
Ми раді бути організаторами і провести Чемпіонат у Києві. Ласкаво просимо в Україну і ласкаво просимо на чемпіонат світу 2018 року.
У змаганнях беруть участь команди і національні чемпіони країн Азії, Африки і Європи:
– Казахстан
– Ліван
– Латвія
– Литва
– Україна
– Єгипет
– Кувейт
– Молдова
– Іран
– Білорусь
– Індія.

Турнір, безсумнівно, є чудовою нагодою проявити себе для багатьох талановитих і захоплених спортом атлетів. При цьому його завданнями є не тільки демонстрація спортивної підготовки і високі спортивні результати.
Участь в турнірі – це, перш за все, прекрасна можливість для атлетів – представників різних країн світу, познайомитися і поспілкуватися один з одним, завести нових друзів.
Спорт є найважливішою частиною виховання молодого покоління, і розвиток спорту в Україні завжди було одним із пріоритетних завдань. Ми наполегливо реалізуємо програму «Бодібілдинг важливий для будівництва нації!»
І дуже важливо, що в цій діяльності ми знаходимо підтримку організацій, що реалізують соціально-значущі проекти в галузі спорту в столиці України.
Ми не сумніваємося, що майбутній турнір пройде на найвищому рівні, стане справжнім святом для всіх любителів бодібілдингу, в значній мірі сприятиме пропаганді спорту і здорового способу життя, зміцнення спортивного авторитету столиці України.

GPA International
gpfederation@gmail.com
www.gpa.oneNABBA / WFF Украина
nabbawffukraine@gmail.com
www.nabba.com.ua