Фітнес Бікіні – 8.03

– 29-й Кубок NABBA України (bikini, wellnes, classic physigque, mens physigque) –  8 березня 2019

Купити квиток

Електронний квиток на NABBA Ukraine CUP і GPA student International Cup дає право на безкоштовний вхід на виставки АктівСпорт і БайкЕкспо 8 березня 2019 р. 

Квиток на NABBA Ukraine CUP і GPA student International Cup можна буде придбати і безпосередньо при вході в зал бодібілдингу, що знаходиться на території Міжнародного виставкового центру, але в цьому випадку, додатково знадобиться придбати квиток на виставки АктивСпорт і БайкЕкспо за 70 грн в касах Міжнародного Виставкового Центру.

Змагання в категорії БІКІНІ це змагання, в яких на першому місці стоїть краса жіночого тіла.
Ця категорія продовжує набирати популярність. Разом зі зростанням популярності, зростає і конкуренція. Багато дівчат прагнуть взяти участь в конкурсі для того, щоб показати результат своєї роботи на рутинних тренуваннях в залі.
М’язи в цій категорії тут грають далеко не таку вирішальну роль, як, наприклад, в бодібілдингу. На першому місці стоїть краса жіночого тіла.
Дівчині, яка бере участь в номінації, необхідно продемонструвати свою фігуру на сцені у відкритому купальнику і на високих підборах. Її шарм і приємна зовнішність повинні справити враження на журі і глядачів.
Журі оцінює зовнішній вигляд конкурсантки в цілому: макіяж, волосся, красу особи, збалансований розвиток мускулатури, гладкість шкіри, поставу і вміння триматися граціозно і впевнено.
Дівчата виступають в різних ростових категоріях:
до 163
до 168
вище 168

Змагання проводяться за один раунд, який складається з презентації та порівняння. Під час першої частини бікіністкі виходять на сцену по черзі і представляють свою модельну ходу. «Прогулянка моделі» складається з чітко визначених дій: вихід з-за лаштунків на центр сцени, зупинка у вільній фронтальній позі особою до суддів ( «рука на стегні»), поворот на 180 градусів і така ж вільна задня позиція, поворот на 180 градусів і відхід на задній або бічній план сцени. Кожна учасниця виконує ДЕФІЛЕ протягом 30 секунд.
У другій частині раунду, тобто в порівнянні, дівчата запрошуються групами і займають пози особою, потім спиною до суддів. Так, журі має можливість оцінювати конкурсанток тільки з двох сторін.
Найважливіше – спочатку правильні пропорції, то, що закладено генетично.
Запорука успішного виступу – досить розвинена мускулатура. М’язи повинні бути розвинені гармонійно.
Невеликий відсоток підшкірного жиру. Це приблизно 8% – 10% жиру від загальної маси тіла.